Pro přednášející

Informace pro přednášející

 

Záchranné číslo pro všechny situace je +420 910 117 377, ale snad bude postačovat následující

 

Doprava

 

Místo konání a navigace na něj [link na ??]

 

Pokud pojedete autem, prosíme o doplnění jména a SPZ do tabulky na list pojmenový SPZ, abychom mohli domluvit parkování v areálu fakulty (prostor je uzavřen a střežen).

 

Na místě

 

Jakmile dorazíte (prosíme o dochvilnost, nebrněnské účastníky očekáváme nejlépe půl až hodinu předem), ohlaste se komukoliv s identifikací „Organizátor“ nebo „Studentská Unie“ a dostanete všechny potřebné informace.

 

Harmonogram:

 

Snažili jsme se vyhovět všem žádostem o konkrétní časy, ale pokud se to někde nepodařilo, omlouváme se a doufáme, že nenastal žádný problém.

 

Materiály použité při přednášce (slidy - výhradně jako pdf) budou vybrány po jejím odeznění pro potřeby vydání sborníku.

 

  • přednášky [link]

  • dílny [link]

 

Vybavení:

 

Všechny používané místnosti jsou vybaveny projektorem a audiotechnikou. Nativní rozlišení 1024x768 s VGA konektorem, v komplexu D navíc HDMI. Redukcí na Apple je nedostatečný počet, tudíž raději spoléhejte na své zdroje.

Přístup na Internet je možný prostřednictvím WiFi nebo ethernet kabelu u lektorského stolu.

Rovněž bude k dispozici přednáškový počítač (výhradně Windows), takže pokud máte prezentaci v nějakém běžném formátu osobní laptop není nutný. Zásuvky na 230V jsou již samozřejmostí.

 

Stravování:
Pro všechny přednášející bude zajištěn oběd v menze a lehké občerstvení. Objednáním si zajistíte své preferované jídlo a menze pomůžete odhadnout zájem.

 

Po celou dobu trvání akce bude v areálu fakulty otevřeno Ventana Café a v něm účet na nezbytné životabudiče. Pro přednášející též na vrub akce.

 

Pro ubytované

 

Dle požadavků při registraci přednášky jsme pro Vás zajistili ubytování v hotelu Vista.

 

Pokud přijíždíte v pátek, jeďte, prosím, rovnou do hotelu. Na recepci se odkažte na akci „OpenAlt“.

 

Pokud přijíždíte v sobotu, tak vás očekáváme přímo na místě konference a ubytování potom provádíme "hromadně", abychom měli jistotu, že nezabloudíte.

 

S dotazy se obracejte na výše uvedené číslo nebo přímo Jana Mareše (+420 604 271 041), který pro vás ubytování zařizoval.

 

Záznamy

 

Z přednášek (workshopy nenahráváme) bude zpracován záznam skupinou SuperLectures během cca dvou týdnů. Odkazy na sociální sítě a web budou vyplněny podle údajů z registrace přednášky. Má-li tomu být u vašeho vystoupení jinak, prosíme o uvedení v tabulce na listu „záznamy – odkazy“ (pro lepší představu srovnání osobní x na projekt)