Pozvánka na 18. ročník OpenAltu

Mám tu radost vás pozvat na 18. ročník konference OpenAlt, která se bude konat na novém místě, a to na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v krásném Brně. Tato událost se stala tradiční platformou pro diskuzi nejen o otevřeném a svobodném softwaru, bezpečnosti a soukromí, internetu věcí (IoT) a vzdělávání.

Kdy: 11. a 12. listopadu 2023
Kde: FI MUNI, Brno

OpenAlt je akce, která spojuje lidi s otevřenou myslí z celého spektra komunit. Nabízí prostor pro sdílení znalostí, nápadů a zkušeností v oblastech, které nás všechny zajímají. Potkáte se jak s nadšenci do technologií, tak odborníky na vzdělávání, soukromí nebo otevřenou vědu a společnost. Kromě přednášek a workshopů uvedených v programu se těšte i na komunitní stánky a stánky našich partnerů.

Jak se zúčastnit?

Registrace na konferenci je volitelná a vstup je zdarma. OpenAlt je otevřený všem, kdo mají zájem o výše uvedená témata, ať jste nadšenec, začátečník nebo profesionál. Pokud do Brna přijet nemůžete, připravujeme pro vás živé streamy a po skončení konference i záznamy jednotlivých přednášek.

Program a další důležité informace najdete na našich stránkách a sociálních sítích. Rozhodnete-li se navštívit nějaký workshop, podívejte se prosím předem na detaily s případnými požadavky.

Chci něco víc

Rádi bychom vás také povzbudili k aktivní účasti na konferenci. Pokud nám chcete pomoct a zjistit, co přípravy a organizace takové akce znamenají, zaregistrujte se mezi naše dobrovolníky. Můžete nám pomoci jeden den, i jednu hodinu.

Těšíme se na vás a další nadšené návštěvníky!

Za organizační tým konference OpenAlt
Michal Stanke